II LO

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj na stronie startowej naszej szkoły

Etap okręgowy XIII Olimpiady Przedsiębiorczości

Email Drukuj PDF

W dniu 1 marca 2018 r. w pięciu uczelniach ekonomicznych: Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbył się drugi etap Olimpiady Przedsiębiorczości. W naszym okręgu (obejmującym województwo śląskie, łódzkie, świętokrzyskie) przystąpiło do niego około 240 osób. Uczestnicy zmierzyli się z testem, a 50 najlepszych zaprezentowało się w części ustnej. Miło nam poinformować, że wśród 50 najlepszych zawodników eliminacji okręgowych znalazł się również Maciej Lipski z klasy ID. Do najlepszej dziesiątki, która awansowała do etapu centralnego nieco zbrakło, ale może w kolejnych edycjach…?

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Email Drukuj PDF

Z radością informujemy, że uczennica klasy II B, Julia Nowak zakwalifikowała się do etapu ustnego 48 Olimpiady Literatury i Języka polskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Śląskie – Inwestujemy w talenty

Email Drukuj PDF

Ruszyła III edycja projektu „ Śląskie – Inwestujemy w talenty”. Z ogromna przyjemnością informujemy, że siedmiu uczniom naszej szkoły przyznano stypendia z tego projektu.

 

Zawody sportowe

Email Drukuj PDF

W piątek 23 lutego w Malczewskiej rozegrana została grupa eliminacyjna koszykówki dziewcząt do tegorocznej Spartakiady. Nasze dziewczęta spisały się doskonale wygrywając oba mecze z Z.S. im. O. Langego i Z.S. im. H. Kołłątaja i zajęły 1m.
Skład drużyny "Malczewskiej": Paulina Fidyk, Kinga Góral, Weronika Łapaj, Kornelia Kurek, Anna Kowalik, Dominika Skowronek.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za występ na Spartakiadzie.


 


Strona 2 z 2
  • szkola_przeds.png
  • szkola_w_ruchu.jpg

Herb-Ustawowy

Najlepsze licea 2017

Najlepsze licea w Polsce 2016

 


Migawki

Substancje zawarte w ziarnie kakaowca zwiększają krążenie krwi w mózgu i poprawiają nasze zdolności umysłowe.